Skip to content

Kontakta oss

Våra Kontor

Bolagsinformation MRM Mining AB • Fordonsvägen 14, 982 38 Gällivare • 556998-9683
Fakturering efakt.mrmmining@devo.se (Även för E-faktura) • MRM Mining AB, Fack 1705, FE 920, 751 75 UPPSALA

Kontaktuppgifter

Mattias Larsson

Main Project Manager

+46 (0) 70 212 16 41
mattias.larsson@mrmmining.se

Robert Hansson

Project Manager Industry

+46 (0) 70 364 42 34
robert.hansson@mrmmining.se

Ronny Higberg

Calculation Engineer & Construction designer

+46 (0) 72 206 03 19
ronny.higberg@mrmmining.se

Emelie Nilsson

HSEQ Coordinator

+46 (0) 70 321 54 33
emelie.nilsson@mrmmining.se

Adrian Sjöholm

Supervisor Industry

+46 (0) 70 128 30 91
adrian.sjoholm@mrmmining.se

Aurimas Krištopaitis

Project manager construction

+46 (0) 73 085 23 97
aurimas@mrmmining.se

Andreas Johansson

Supervisor Construction

+46 (0) 70 234 65 15
andreas.johansson@mrmmining.se

Sebastian Ahlkvist

Safety Representative / Skyddsombud

+46 (0) 76 119 72 97
sebastian.ahlkvist@mrmmining.se